Etkinlikler
Urfa City AVM Çekilis Sonuçlari

Sanliurfa'nin en büyük alisveris merkezi olan Urfa City AVM'de dev kampanya ve ödüller sahiplerini buldu. Peugeot 301 Access otomobilin sahibi Murat Sevinç oldu. Canli yayina telefonla katilan Murat Sevinç, Urfa City Alis Veris Merkezinden bir adet bilgisayar aldigini ve Peugeot 301 Access sahibi oldugunu söyledi.

 

Urfa City Avm tarafindan 15 Temmuz-15 Ekim tarihleri arasinda düzenlenen hediye çekilisi ile 1 kisiye Peugeot 301 Access araba, 2 kisiye televizyon, 1 kisiye motosiklet, 2 adet bilgisayar ve 1 kisiye bisiklet hediye edildi.

 

Sanliurfa’da alis veris merkezi konseptine yeni bir anlayis getiren, Sanliurfa'nin ilk alisveris merkezi olan Urfa City AVM'de dev kampanya ve ödüller sahiplerini buldu.  Her 50 TL'lik alisveris yapan bir müsteri çekilis hakki kazandi ve ödülleri kapti.

 

15 Temmuz-15 Ekim tarihleri arasinda geçerli olan bu kampanyadan 50 TL'lik alisveris yapan herkes ayni sansa sahip oldu.

 

Kanal Urfa stüdyolarinda gerçeklestirilen çekilise Sanliurfa 4. Noter Baskatibi Ferman Sahin, Urfa City AVM Genel Müdürü Savas Okçuoglu, Urfa City AVM Operasyon Müdiresi Semra Öncel, Insan Kaynaklar Müdiresi Fatma Tantas, Halkla Iliskiler Müdürü Ali Bilgin, Halkla Iliskiler Müdür Yardimcisi Aysegül Göncüoglu hazir bulundu.

 

Her 50 TL'lik ve üstü alisverislerde kampanyaya katilim hakki kazanabildigini kaydeden Urfa City Alis Veris Merkezi Genel Müdürü Savas Okçuoglu, çekilisin Noter huzurunda yapildigini kaydetti.

 

Kanal Urfa Ana Haber Spikeri Mehmet Mahmutoglu’nun sunumu ile baslayan çekilis heyecani gece geç saatlere kadar devam etti.

 

Çekilislerde her hediyenin bir asil ve bir yedek talihlisi belirlendi. Asil talihli aldigi ödülü elindeki kupon ile ispatlayamasa ikinci yedek olan talihliye verileceginden asil ve yedek çekilisler yapildi.

 

Heyecanin dorukta oldugu çekilis gecesinde 6 kisi talihlileri belirlemek için toplari çevirmeye basladi.

 

Urfa halkini cezp eden kampanyaya 122  bin 513 kuponla katilim oldu. Ilk olarak Bisikletin sahibini bulmak için çekilis yapildi. 06067372 nolu kuponun sahibi Necla Neriman Asoglu bisikletin sahibi oldu. Yedek talihli ise 025477 kupon ile Mustafa Çelik oldu.

 

Çekilisin ikinci bölümünde diz üstü bilgisayarin sahipleri arandi. 2 adet bilgisayar için Noter huzurunda çekilis yapildi. Ilk bilgisayarin asil sahibi 010759 kupon ile Ceylan Övür, yedek talihlisi ise 048980 kuponun sahibi Hilal Çalisir oldu.

 

Ikinci bilgisayar için yapilan çekiliste ise 028273 kupon sahibi Fatma Küçük oldu. Ikinci bilgisayarin yedek talihlisi ise 054537 kupon sahibi Faruk Kesik oldu.

 

Çekilisin üçüncü bölümünde ise 1 adet televizyonun talihlisi arandi. 066971 kuponun sahibi Rabia Ay televizyonun sahibi oldu. Yedek talihlisi ise 110393 kupon ile Ayse Burcu Bayindir oldu.

 

Ikinci televizyonun çekilisi yapildi ve sahibi 007144 kupon ile Lütfiye Çaliskan, yedek talihliyi bulmak için yapilan çekiliste 054110 kupon ile Metin Uzunkaya oldu.

 

Urfa City AVM’nin kampanyasi olan dördüncü çekilise geçildi. Dördüncü çekiliste Motosikletin sahibi arandi. 060730 Kupon numarali talihli Behçet Çelik oldu. Yedek talihli ise 023168 kupon nolu Fesih Barut oldu.

 

Çekilisin son bölümüne geçildigi zaman herkes nefeslerini tuttu. Araba çekilisine geçildigi zaman stüdyodaki ve Kanal Urfa televizyonu karsisindaki izleyiciler adeta nefeslerini tuttu.

Peugeot 301 Access otomobilin talihlisi 073711 kupon numarasi ile Sanliurfa merkezden Murat Sevinç araba sahibi oldu. Arabanin yedek talihlisi ise 096864 nolu kupon ile Eser Temiz oldu. Sanliurfa 4. Noter Baskatibi Ferman Sahin asil kupon sahibinin gelmemesi halinde yedek talihliye ödül verilecegini söyledi.

 

Otomobil talihlisi Murat Sevinç, telefon baglantisina katildi. Murat Sevinç, bir otomobilinin oldugunu ve ikincisini kazandigini söyledi. Murat Sevinç, uykuda oldugunu belirterek, talihli oldugunu Kanal Urfa’dan ögrendigini belirtti. Urfa City AVM’de bir bilgisayar aldigini ve otomobil sahibi oldugunu belirten Murat Sevinç, Urfa City AVM yönetimine tesekkür etti.

 

Toplam maddi degeri olan 40 bin lira olan ödüllerin bu yil ikincisi yapildi. Bu tür kampanyalarin önümüzdeki yillarda da yapilacagi belirtildi. Çekilisin yapildigi gecede Apsolid Müzik Grubu izleyicilerine renkli dakikalar yasatti.


« Geri